KURUMSAL

İnşaat ve yapı sektörünü kendisine uzmanlık konusu olarak seçmiş olan firmamız, toplu konut alanları, ticari alanlar, endüstriyel tesis inşaatları, alt ve üst yapı inşaatları, teknolojik montaj gibi yüksek teknolojiye dayalı taahhüt işlerini İnşaat ve Mühendislik Hizmetleri Grubu ile yürütmektedir.
Bu alanlarda proje ve uygulama süreçleri ile anahtar teslimi her türlü müteahhitlik hizmetleri veren firmamız başarısını uzman ve deneyimli kadroları ile teknolojik altyapısına borçludur.
 
VİZYONUMUZ
CANBAYLAR markasının ana hedefi; gelişim, güvenilirlik, istikrar ve saygınlığın simgesi olmaktır. CANBAYLAR markasının inşaat ve beton yapı elemanları alanında uzmanlaşmış tüm çalışanları, idari ve teknik kadroları bu hedefe kenetlenmiştir.
CANBAYLAR, tüm faaliyet alanlarında araştıran, geliştiren, yenilikçi çabaları teşvik ederek destekleyen bir anlayış ile dünya ile eş zamanlı kalite ve standartlarda ürün ve hizmetler sunmayı görev edinmiştir. Proje, imalat, hizmet akışı, satış ve satış sonrasında müşterilerinin beklentilerine "sonsuz kalite" anlayışı ile cevap vermeyi kendisine ilke edinmiştir.
CANBAYLAR, ülkesine, çalışanlarına, yatırımcı ortaklarına ve ticari faaliyet içinde bulunduğu kişi ve kurumlara faydalı olmayı, eğitime destek olmayı, yasalara ve ahlak kurallarına bağlı olmayı, evrensel değerlere saygılı olmayı, insan ve çevre sağlığına duyarlı olmayı ilke edinmiştir.
CANBAYLAR, ürün ve hizmet kalitesinin çalışanlarının kalitesi ile doğru orantılı olduğunun bilinciyle, özenle seçilerek istihdam edilmiş, iş ahlakı yüksek, dürüst ve kalifiye insan gücünü en önemli kazanımı ve sermayesi olarak kabul etmiştir.
 
malatya temizlik